Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

На Кафедру інженернії поверхні зварювального факультету прийом на 1 курс ведеться на наступну спеціальність та спеціалізацію:

спеціальність -  131-Прикладна механіка

спеціалізація - "Споріднені технології зварювання та ресурсозбереження"

Для вступу необхідно скласти на Зовнішньому незалежному оцінюванні наступні предмети з ваговими балами:

1. Українська мова та література – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.5)
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)

Сертифікати для:
- Математики, Фізики, Української мови приймаються за 2016, 2017 або 2018 рік

- Іноземна мова тільки за 2018 рік

Конкурсний бал (максимум 200) складається з:
- Кількість балів по предметам ЗНО, помноженим на вагові коефіцієнти відповідних предметів (див. вище)
- Середній бал атестата (переведений у 200-бальну шкалу), помножений на 0,05
- Додатковий бал підготовчих курсів ФДП, помножений на 0,05

Додаткові бали по МАН, ВУО, ФДП читати на сайті приймальної комісії  за посиланням 1 клац і 2 клац

Важливі дати вступної кампанії
02.07.18-27.07.18 - реєстрація електронних кабінетів вступників
-  12.07.18-26.07.18 - прийом заяв та документів
-  01.08.18 - оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
-  01.08.18-06.08.18 - подання документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського
-  07.08.18 - зарахування вступників на бюджетну форму навчання
18.08.18 - зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб.

Необхідні документи або на сайті pk.kpi.ua:
-  паспорт та його копія (1, 2 та сторінка з реєстрацією)
-  копія ідентифікаційного номеру
-  сертифікат ЗНО  2018 або 2016, 2017 року
-  інформаційна картка, (додаток до Сертифіката ЗНО), яку необхідно роздрукувати самостійно з персональної сторінки, розміщеної на сайті: testportal.gov.ua
-  атестат та додаток до нього
-  Для тих, хто має сільський коефіцієнт – Довідка з додатку 13 про реєстрацію в сільській місцевості (оригінал + копія)
-  4 кольорові фотографії 3х4 см
-  2 конверти з марками по Україні
-  приписне свідоцтво або військовий квиток (для хлопців)

Багато питань - відповідей наведено на сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського : kp.kpi.ua

pbf