VI всеукраїнська науково-технічна конференція "Інженерія поверхні. Комплексний підхід" 2018 р.

конференціяДо уваги студентів, аспірантів та наукових співробітників на кафедрі "Інженерії поверхні" відбудеться VI всеукраїнська науково-технічна конференція "Інженерія поверхні. Комплексний підхід".

Мобільна установка з використанням повітряно-водо-вуглецевої плазми, розробка кафедри Інженерії поверхні КПІ ім. ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка

Установка 2Доцент кафедри Інженерії поверхні, Зварювального факультету КПІ ім. ігоря Сікорського Попіль Юрій Станіславович та аспірант КНУ імені Тараса Шевченка Микола Клочок розробили установку для отримання потужного процесу горіння при спалюванні  повітряно-водо-вуглецевої суміші.

До УВАГИ вступників на 5 курс МАГІСТРАТУРИ дати ІСПИТІВ, КОНСУЛЬТАЦІЇ та ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

ОСНОВНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ

в магістратуру для груп ЗП відбудеться
11 липня 2017р. о 10.00 год, в ауд. 231/23.

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ

для вступу в магістратуру з 3 по 7 липня,
з 9.00 до 13.00 год, в ауд. 215/23.

Обов’язковий перелік документів:

Науковий семінар МАГІСТРАНТІВ 6 курсу 14 червня 2017 р.

SimenarДо УВАГИ МАГІСТРАНТІВ 6 курсу кафедри інженерії поверхні.

14 червня 2017 р. о 14.30 відбудеться науковий семінар, на якому магістранти 6 курсу представлять доповіді по виконаній роботі за темами магістерської дисертації.

Явка всім обов'язкова!!!!!

Зуcтріч з випускниками та учнями 8-10 класів на дні відкритих дверей

Openday3В суботу, 13 травня на зварювальному факультеті пройшов черговий день відкритих дверей. Особливо масово його відвідали учні ЗОШ №2 м. Сквира, які приїхали окремою групою на чолі з директором Валентиною Степанівною Малиновською.

День відкритих дверей 13 травня 2017 року

Відкритих дверей

Шановні абітурієнти!

Скоро починається вступна кампанія. Вже час визначатися з бажаною спецальністю. У нас ви зможете отримати вичерпну інформацію про спеціалізації зварювального факультету, подивитись цікаве зварювальне обладнання, поспілкуватись з працівниками факультету.

Четверта всеукраїнська науково-технічна конференція "Інженерія поверхні. Комплексний підхід" 2017 р.

конференціяДо уваги студентів, аспірантів та наукових співробітників на кафедрі "Інженерії поверхні" відбудеться Четверта всеукраїнська науково-технічна конференція "Інженерія поверхні. Комплексний підхід".

Навчальний посібник "Комбіновані та гібридні технології у зварюванні та інженерії поверхні"

Обкладинка Пащенко 2017  На кафедрі "Інженерії поверхні" видано навчальний посібник "Комбіновані та гібридні технології у зварюванні та інженерії поверхні" призначений для студентів, магістрі і аспірантів.

Зміни в розкладі занять у зв'язку з травневими святами

Відповідно до статей 57, 67 Кодексу законів про працю України:
Оголошуються неробочими днями: - З, 4, 5, 8 травня 2017 року;

Вважаються робочими днями:
- середа 03 травня 2017 року з відпрацюванням за цей день у суботу 18 березня 2017 року;

Нові вимоги до оформлення дисертації 2017р.

МОНМіністерство освіти і науки України спростило вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормовало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію.

Такі зміни передбачені наказом відомства від 12 січня 2017 року № 40 (зареєстровано в Мінюсті 3 лютого 2017 року № 155/30023). Наказ набуває чинності з 10 березня 2017 року.

Програма вступних іспитів для вступу до магістратури кафедри Інженерії поверхні

  M=mДо у ваги вступників на 5 курс!

  Програми вступних іспитів на базі ступеня бакалавра для здобуття ступеня магістра:

Видання нового навчального посібника

ОТВКНПНа кафедрі "Інженерії поверхні" видано навчальний посібник "Обладнання та технологія вакуумно - конденсаційного нанесення покриттів" призначеного для науковців, аспірантів і студентів. В даному посібнику розглянуті фізико-хімічні процеси і електричні явища, що протікають у вакуумі.