Автомобілебудування

Найбільш перспективні галузі впровадження нових технологій поверхневих шарів в автомобілебудуванні: системах двигуна, механічних приводів, заміна гальванічного хромування та підвищення стійкості штампування, різні декоративні покриття.

Авто

Авіабудування

Самолет

Турбіна

Суднобудування

- захист надводної і підводної частини корпусу судна від корозії та наростів, антиковзаючі та антистатичні покриття палуби та трапів

Наростні корпус суднаКорозія корпусу судна

Судно

-покриття проти обледеніння

ОбледенінняКриголам

Нафтохімічна і хімічна промисловості

Найбільш перспективні галузі впровадження нових технологій захисних поверхневих шарів для хімічних та нафтохімічних підприємств: запірна і регулююча арматура, насосно-компресорна техніка, колонне і резервуарне обладнання.

Хім. завод

НасосЗапірна арматураTubeRezervyar

Медицина

Нанесення покриттів на різні типи ендопротезів та імплантатів для найбільш кращої сумісності з тканями організму.

Людина

Зносостійкі покриття металооброблювального інструменту

Instrum 1

Instrum 2

Декоративні та захисні покриття

Нанесення захисних і декоративних покриттів з використанням вакуумних іонно-плазмових (магнетронного, конденсації з іонним бомбардуванням - КІБ) методів напилення є одним з найсучасніших способів обробки поверхні.Ці методи користуються великою популярністю завдяки екологічній чистоті виробництва і високій якості одержуваних декоративно-захисних плівок.
Одним з матеріалів, що використовується для нанесення захисно-декоративних покриттів, є нітрид титану. Вироби з покриттям з нітриду титану мають високі споживчі властивості: різноманітну колірну гаму, високу стійкість до впливів зовнішнього середовища, тривалі терміни експлуатації. Найбільш широке застосування матеріали з нітрид-титановим покриттям отримали у виготовленні куполів храмів, цивільному будівництві, виготовленні пам'ятників, скульптур, пам'ятних і фірмових знаків, аксесуарів.
Захисно - декоративні покриття наносяться вакуумними методами на вироби з міді, латуні, мельхіору, нейзильберу, сталі, алюмінієвих сплавів, томпаку, пластмас, скла, кераміки, і т.д.

Купол

Застосовуючи в процесі обробки різні поєднання реактивних газів (азоту, ацетилену, кисню, вуглекислого газу), можна домогтися практично будь-якого колірного відтінку поверхні.

Листи сталі

- плазмове напилення захисних і декоративних покриттів на архітектурні шедеври

Ang      Angel2       God