ВСТУП
до аспірантури для підготовки докторів філософії (PhD)!

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №655 від 10.06.2016 року щодо ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» входить в перелік університетів, маючих право проводити набір студентів на підготовку Докторів філософі за денною або заочною, бюджетною або контрактною формою навчання.

Кафедра інженерії поверхні, зварювального виробництва та електрозварювальних установок має ексклюзивне право на підготовку докторів філософії (PhD) зі спеціальностей:

• 131 Прикладна механіка
  • 132 Матеріалознавство

Запрошуються спеціалісти та магістри по даним або спорідненим спеціальностям.

Всі студенти програми підготовки докторів філософії отримують стипендію.

Іногороднім пропонується для проживання гуртожиток.

Етапи вступної кампанії:

• Прийом заяв – 25 серпня по 31 серпня
  • Проведення вступних іспитів – з 01 вересня по 12 вересня
  • Зарахування на програму підготовки докторів філософії – 15 вересня

Якщо у Вас виникають будь-які питання щодо вступу або навчання за даною програмою, звертайтесь за телефоном (044)204-82-42.

Корисна інформація для вступу до аспірантури на сайті відділу аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Програми вступного іспиту та додаткового вступного випробування

• Програма вступного іспиту для вступу на здобуття наукового ступеня доктор філософії спеціальності 131 Прикладна механіка
Завантажити
  • Програма додаткового вступного випробування для вступу на здобуття наукового ступеня доктор філософії спеціальності 131 Прикладна механіка