Вступ на 1 курс (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

На Кафедру інженернії поверхні зварювального факультету прийом на 1 курс ведеться на наступну спеціальність та спеціалізацію:

- Прикладна механіка
  • "Споріднені технології зварювання та ресурсозбереження"

Для вступу необхідно скласти на Зовнішньому незалежному оцінюванні 2016, 2017 або 2018 року наступні предмети з ваговими балами:

1. Українська мова та література – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.5)
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів (ваговий коефіцієнт 0.2)

Конкурсний бал (максимум 200) складається з:
- Кількість балів по предметам ЗНО, помноженим на вагові коефіцієнти відповідних предметів (див. вище)
- Середній бал атестата (переведений у 200-бальну шкалу), помножений на 0,05
- Додатковий бал підготовчих курсів ФДП, помножений на 0,05

Важливі дати вступної кампанії