2016 рік

Група ЗП-21

Гаманець Юрій Михайлович

Підвищення антикорозійних властивостей деталей авіаційної техніки іонно-плазмовим напиленням

Гончаренко Дмитро Вячеславович

Підвищення антипригарних властивостей кухонного посуду вакуумним напиленням

Єлисєєв Михайло Євгенович

Зміцнення стоматологічних інструментів вакуумно-конденсаційним напиленням

Іллюша Роман Володимирович

Відновлення колінчастих валів дизелів плазмовим напиленням

Колупайло Тарас Юрійович

Відновлення шківа вентилятора плазмовим напиленням

Макаревич Вячеслав Володимирович

Підвищення корозійної стійкості поверхні штока літака електродуговою металізацією

Рочев Сергій Анатолійович

Відновлення штампувального молоту електрошлаковим наплавленням

Скорий Андрій Романович

Відновлення надресорної балки вантажного вагона електродуговим наплавленням

Супрун Оксана Володимирівна

Відновлення валу гідротурбіни дуговим наплавленням

Трипак Віктор Васильович

Відновлення валів роторів асинхронних електродвигунів газополуменевим напиленням

 

 

Група ЗП-п31

Глухманчук Андрій Володимирович

Підвищення корозійної стійкості автомобільних дисків газотермічним напиленням

Копоть Іван Іванович

Підвищення зносостійкості роликів машини безперервного лиття заготовок плазмовим напиленням

Московченко Дмитро Андрійович

Відновлення кілець опорно-поворотного пристрою баштового крану наплавленням

Новіков Ілля Сергійович

Відновлення функціональних властивостей товстого кишечника методом біполярної коагуляції

Очеретько Олег Андрійович

Підвищення корозійної стійкості внутрішньої поверхні корпусу реактора електрошлаковим наплавленням

Сайчишин Михайло Михайлович

Відновлення бокової рами вантажного вагона електродуговим наплавленням

 

 

2015 рік

Група ЗП-11

Бзенко Богдан Анатолійович

Відновлення поршневого пальця двигуна внутрішнього згорання газотермічним напиленням

Ільїних Сергій Вікторович

Нанесення зносостійкого покриття на вал кермового редуктора плазмовим напиленням

Кривко Євген Михайлович

Нанесення біонейтрального покриття на поверхню інструменту для зварювання живих тканин мікроплазвовим напиленням

Крижик Олександр Петрович

Підвищення корозійної стійкості труби тяги управління елеронами літака анодним оксидуванням

Руденко Олексій Сергійович

Підвищення теплоізоляційних властивостей поверхонь лопаток газових турбін плазмовим напиленням

Соломаха Борис Дмитрович

Відновлення трамвайних коліс дуговим наплавленням

Усик Роман Анатолійович

Підвищення корозійної стійкості кронштейну кріплення допоміжної силової установки літака електродуговим напиленням

 

Група ЗП-п21

Іванченко Ксенія Володимирівна

Нанесення теплостійкого покриття на соплові елементи газового пальника плазмовим напиленням

Пластінін Олександр Сергійович

Напилення феромагнітних покриттів на денце пательні

Степанова Тетяна Борисівна

Відновлення колісної пари залізничного вагону дуговим наплавленням

 

2014 рік

Група ЗП-п11

Воронежський Іван Андрійович

Зносостійкість металу при дуговому наплавленні з введенням у зварювальну ванну нанооксидів

Зінчук Артем Ігоревич

Відновлення гребенів колісних пар електродуговим наплавленням з використанням комбінованого флюсу

Кузьменко Оксана Костянтинівна

Підвищення зносостійкості плунжера гідросистеми літака плазмовим напиленням

Тимошенко Олександр Леонідович

Підвищення зносостійкості щоки управління закрилками літака плазмовим напиленням

Фенюк Руслан Сергійович

Відновлення колінчастого валу двигуна внутрішнього згорання дуговим наплавленням порошковим дротом

Філіппов Сергій Юрійович

Відновлення гаті засипного апарату доменної печі наплавленням порошковою стрічкою

Ходаковський В’ячеслав Михайлович

Технологія нанесення плазмових зміцнювальних покриттів на зубці дорожньої фрези

Шаргородський Рінат Ільдарович

Відновлення вагонних осей електродуговим наплавленням під флюсом

Шишкін Максим Сергійович

Підвищення зносо – та корозієстійкості штоків гідроциліндра прибирання опор шасі літака плазмовим напиленням

Ярмоленко Олександр Олегович

Підвищення зносо – та корозієстійкості штоків гідроциліндра випуску опор шасі літака плазмовим напиленням

 

Група ЗП-01

Гонтар Владислав Юрійович

Підвищення зносостійкості матриць для пресування профілів з титанових сплавів електроіскровим легуванням

Гук Дмитро Олексійович

Підвищення зносостійкості поверхонь ніпелів іонно-плазмовим напиленням нітридом титану

Крушняк Олександр Денисович

Відновлення втулок гідроприводу сільськогосподарських машин плазмовим напиленням

Лотоцький Андрій Миколайович

Ремонтне зварювання клапану-регулятора витрат води насосів живлення атомної електростанції

Мілованов Олександр Олександрович

Підвищення зносостійкості плунжера гідросистеми літака плазмовим напиленням

Москаленко Дмитро Валерійович

Підвищення зносостійкості лопаті газотурбінного двигуна плазмовим напиленням з використанням воднево-кисневої суміші

Прокопенко Роман Володимирович

Відновлення кілець опорно-поворотного механізму баштового крану дуговим наплавленням

Ступчук Володимир Валерійович

Підвищення зносостійкості внутрішніх поверхонь труб великого діаметру плазмовим напиленням з використанням воднево-кисневої суміші

Ткач Катерина Валеріївна

Відновлення штокових валів гвинтового конвеєру плазмовим напиленням

Чорний Олександр Вікторович

Відновлення корпусу ресивера дуговим зварюванням покритим електродом

Шагієв Олексій Сергійович

Відновлення штампів гарячого штампування електрошлаковим наплавленням

 

2013 рік

Група ЗП-п01

Мироненко Сергій Олексійович

Відновлення клапану двигуна внутрішнього згорання плазмово-порошковим наплавленням

Місік Ігор Миколайович

Відновлення кранових коліс наплавленням

Трайковський Костянтин Юрійович

Нанесення захисно-декоративних покриттів на листовий матеріал іонно-плазмовим методом

Тютюнник Юрій Юрійович

Відновлення штампів для ножиць гібридним методом напилення

Федоськін Мирослав В’ячеславович

Виготовлення футерувальних елементів дуговим наплавленням

Штанько Сергій Васильович

Відновлення підшипника ковзання дуговим наплавленням

Яременко Євген Миколайович

Відновлення ексцентрикового валу бурякозбирального комбайну дуговим наплавленням

 

Група ЗП-91

Антоненко Андрій Олександрович

Відновлення лап культиваторів електроіскровим методом

Драганчук Павло Миколайович

Відновлення валу гідротурбіни наплавленням

Зайцева Валерія Русланівна

Обладнання для плазмового напилення зносостійких покриттів на мало-габаритні деталі типу вал

Ковальчук Віталій Юрійович

Обладнання для нанесення покриттів на дрібні вироби вакуумно-конденсаційним методом

Ложечник Віталій Анатолійович

Лазерне різання тонколистового прокату з вуглецевої сталі

Міхальов Павло Ігорович

Відновлення великогабаритних молотових штампів електрошлаковим наплавленням

Світоч Ілля Олександрович

Відновлення підшипникових вузлів трансмісій дуговим наплавленням

Степанюк Дмитро Олегович

Відновлення дисків борін електроіскровим методом

Юр’єв Денис Леонтійович

Відновлення посадкових місць головного валу ескалатора метрополітену дуговим наплавленням

 

2012 рік

Група ЗП-39

Гутак Роман Вікторович

Підвищення зносостійкості стінок мідного кристалізатора електродуговим напиленням

Драганчук Тарас Миколайович

Підвищення зносостійкості внутрішньої поверхні труб пульпопроводів двоелектродним наплавленням

Єфремова Катерина Олександрівна

Відновлення ведучого валу комбайну плазмовим напиленням

Лащинський Юрій Сергійович

Зміцнення робочих поверхонь ударних дробарок наплавленням

Литвиненко Денис Анатолійович

Відновлення перемикача швидкості плазмово-дуговим напиленням

Маковецький Олександр Юрійович

Підвищення зносостійкості повітряних доменних фурм електродуговим напиленням

Максименко Петро Олександрович

Відновлення кранових коліс дуговим наплавленням

Міхальов Антон Ігорович

Напилення антифрикційних покриттів на циліндричні поверхні вакуумно-дуговим методом

Полюхович Дмитро Васильович

Виготовлення деталей з листового металу з покриттям лазерним різанням

Потапчук Євгеній Вікторович

Технологія мікроплазмового напилення біокерамічних покриттів

Семенов Микола Іванович

Відновлення колінчатого валу автомобіля вібро-дуговим навлавленням

Турбовський Олександр Віталійович

Відновлення роликів транспортування гарячого металу дуговим наплавленнням

 

2011 рік

Група ЗП-37

Дзюба Андрій Аркадійович

Дугове наплавлення з підігрівом магнітокерованою дугою

Зеленський Артем Вікторович

Лазерне різання тонколистового металу з гальванічним покриттям

Лисак Віктор Іванович

Підвищення зносостійкості ніпеля трубопроводу напиленням нітриду титану

Ососкало Олександр Петрович

Відновлення колінчатого валу двигуна внутрішнього згорання дуговою металізацією

Тимошенко Станіслав Валерійович

Технологія зміцнення кромок ріжучого інструменту наплавленням дугою змінної потужності

Тишковець Артем Павлович

Відновлення наплавленням кілець опорно – поворотного пристрою крану

Чорний Олександр Анатолійович

Відновлення диску ротора вентилятора електродуговим наплавленням

 

 

Група ЗП-38

Зіберов Максим Леонідович

Відновлення пар тертя відцентрових насосів плазмовим напиленням

Ковтуненко Артем Леонідович

Зміцнення буру з застосуванням паро - водяного плазмоутворюючого середовища

Мошков Максим Сергійович

Відновлення гільз дизельних двигунів локомотивів плазмо – дуговим напиленням

Овраменко Віктор Миколайович

Зміцнення щоки механізму крила плазмовим напиленням

Старцев Олександр Сергійович

Відновлення тонкостінних поверхонь наплавленням малоамперною дугою

Шульга Сергій Володимирович

Відновлення валу (лопатки газової турбіни) плазмовим напиленням у воднево – кисневій суміші газів

Щербина Олександр Юрійович

Відновлення суднових гребних гвинтів дуговим наплавленням