internationsl

Міжнародне співробітництво

1. Пекінський інститут авіаційних технологій (AVIC Beijing Aeronautical Manufacturing Technology Research Institute), Пекін, Китайська народна республіка.
  2. Відокремлений госпрозрахунковий структурний підрозділ «Інститут зварювання та захисних покриттів» Державної наукової установи «Інститут порошкової металургії», лабораторія газополуменевого напилення, Мінськ, Білорусь.
  3. Державна наукова установа Об'єднаний інститут машинобудування Національної академії наук Білорусі, лабораторія газотермічних методів нанесення покриттів, Мінськ, Білорусь.
  4. Полоцький державний університет, кафедра автомобільного транспорту, Новополоцьк, Білорусь.
  5. Білоруський національний технічний університет, кафедра «Автомобільний транспорт», Мінськ, Білорусь.

Кафедра має тісні зв’язки з міжнародним Союзом співробітництва з країнами СНД у провінції Гуандун, КНР. Практично щорічно кафедра презентує наукові Досягнення і розробки на виставках, які організовує Союз.

Кафедра Виконує роботи:

1. "Нанорозмірного плакованого титанового порошку для 3Д принтерів» Інститут передової техніки Академії наук КНР, м. Наньша
  2. "Розробка технології виробництва литих ножів з нового зносостійкого залізовуглецевого сплаву і відновлення зношених ножів переробних верстатів для утилізації відходів». Гуанжоуская механічна компанія «Джюно». Г. Донгчон
  3. "Розробка системи стабілізації дуги при зварюванні корпусів теплообмінників» Науково-технічна компанія «Іань», м Цинси