Установка 2Доцент кафедри Інженерії поверхні, Зварювального факультету КПІ ім. ігоря Сікорського Попіль Юрій Станіславович та аспірант КНУ імені Тараса Шевченка Микола Клочок розробили установку для отримання потужного процесу горіння при спалюванні  повітряно-водо-вуглецевої суміші.

Невелику кількість електричної енергії вкладається у пусковий механізм хімічної реакції, яка у подальшому у вигляді факелу віддає тепло.

ПВВ установка

​Перевагою розробленої установки є те, що вона може бути мобільною. Живленням для такої системи можуть бути інверторні джерела.  Установка може використовуватися як при опалюванні будівель так і для військових.

Проект став переможцем та визнаний інвесторами і Міжнародним експертним журі на конкурсі стартапів «Sikorskу Challenge 2017», який щорічно проводить КПІ, і це означає появу перших інвестицій в подальшу розробку устаткування.

Більш доклдано на сайті Radiosvoboda.org